Се издава нов, наместен, двособен стан во Центар


  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
  • Се издава нов наместен двособен стан во Центар
Се издава нов, наместен, двособен стан во Центар Скопје / Центар € 220 For rent

CategoryСтанови Size 53 m2 Published 06-03-2023 Phone
2-собен Furniture Furnished Floor -

Се издава наместен, двособен стан од 53 m2 (дневна, кујна, трпезарија, спална, балкон, работен дел), на 6/7, со парно, клима, во Центар позади Универзална Сала во нова зграда)
ИвицаTotal () real estates

Contact usHave a questions?
Most searched: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје