za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Центар

Се издава Деловен простор во нас. Центар Скопје / Центар € 300 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 75 m2 Соби 9 Евид. број34947 Објавено 14-01-2021
активен
Телефон
Спрат 2 кат Греење Сопствено парно

се издава празен стан во близина на Песталоци. 4 канцеларии, чајна кујна, едно вц и купатило.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 0 Бањи Квадратура 140 m2
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici