za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Se prodava stan karpos3
  • Se prodava stan karpos3
Se prodava stan karpos3 Скопје / Карпош 3 EUR 56000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Објавено 07-10-2020 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Stanot se naoga pozadi t.c leptokarija kaj Nikola Karev kompletno renoviran


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

SlavicaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
EUR 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
EUR 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE
EUR 54000

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici