• Se prodava stan 68m2 vo Taftalidze 2
  • Se prodava stan 68m2 vo Taftalidze 2
  • Se prodava stan 68m2 vo Taftalidze 2
  • Se prodava stan 68m2 vo Taftalidze 2
Se prodava stan 68m2 vo Taftalidze 2 Скопје / Тафталиџе 2 € 66000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 68 m2 Објавено 03-03-2023 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

SE PRODAVA STAN OD 68M2 I 4M2 PODRUM VO NASELBA HIPODROM
€ 46000

SE PRODAVA STAN OD 68M2 I 4M2 PODRUM VO NASELBA HIPODROM

Соби 2 Бањи Квадратура 68 m2
Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
€ 66300

Se prodava 3-sob stan, 62m2-Taftalidze 1

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Se prodava komforen stan 62m2 Taftalidze 1
€ 70000

Se prodava komforen stan 62m2 ,Taftalidze 1

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје