za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC
  • SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC
  • SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC
  • SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC
  • SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC
  • SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC
  • SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC
  • SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC
SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC Скопје / Капиштец € 75000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 70 m2 Објавено 05-12-2021 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

SE prodava stan VO KAPISTEC 70m2
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

BiljanaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Kapistec Skopje
€ 85000

Se prodava stan vo Kapistec, Skopje

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2
Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec
€ 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје