za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4

Prodavam stan vo karpos 4 Скопје / Карпош 4 EUR 41000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 52 m2 Соби 2 Евид. број Објавено 20-05-2020 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Prodavam stan vo karpos 4 vo kulite na 17ti kat so lift 52 kvadrati 41 000€


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

VlatkoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
EUR 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Dvosoben stan vo Karpos
EUR 250

Dvosoben stan vo Karpos

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
Se prodava stan vo Karpos 2 49m2
EUR 59000

Se prodava stan vo Karpos 2, 49m2

Соби 2 Бањи Квадратура 49 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici