za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

NOV STAN 60m2 VO AERODROM SO DVE SPALNI 6ti KAT

  • NOV STAN 60m2 VO AERODROM SO DVE SPALNI 6ti KAT
  • NOV STAN 60m2 VO AERODROM SO DVE SPALNI 6ti KAT
  • NOV STAN 60m2 VO AERODROM SO DVE SPALNI 6ti KAT
  • NOV STAN 60m2 VO AERODROM SO DVE SPALNI 6ti KAT
  • NOV STAN 60m2 VO AERODROM SO DVE SPALNI 6ti KAT
  • NOV STAN 60m2 VO AERODROM SO DVE SPALNI 6ti KAT

NOV STAN 60m2 VO AERODROM SO DVE SPALNI 6ti KAT Скопје / Аеродром EUR 1050 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Соби 3 Евид. број Објавено 02-09-2019 Телефон

Станот е 60м2 со две спални соби, две тераси, природна вентилација во кујна.
6ти кат
централно градско парно
два лифта
паркинг место на затворено - 4000евра

Енергетска ефикасност, економичност и безбедност со сите услови кои треба да ги исполнува еден современ објект за домување. Се имплементираат современи материјали и елементи со препознатливо висок квалитет од докажани производители на европскиот пазар. Преградни зидови со термо блок со одлична изолација, термо фасада, модерни италијански плочки и санитарија, под-дабов паркет 1класа, влезна блиндор врата, а внатрешни медијапан врати, ПВЦ прозори со четирисезонско стакло, комплетна инсталација на градско парно.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

FILIPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

NOV TROSOBEN STAN NA VODNO 60m2
MKD 11

NOV TROSOBEN STAN NA VODNO 60m2

Соби 3 Квадратура 60 m2
Nov 2-sob stan 60m2-Debar Maalo
MKD 67500

Nov, 2-sob stan, 60m2-Debar Maalo

Соби 2 Квадратура 60 m2
Izdavam NOV TROSOBEN STAN 60m2 Crnice Vodno nad Drzavna
EUR 290

Izdavam NOV TROSOBEN STAN 60m2 Crnice (Vodno) nad Drzavna

Соби 3 Квадратура 60 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid