za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Автокоманда


 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
Се издава Стан во нас. Автокоманда Скопје / Автокоманда € 700 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 77 m2 Соби 3 Евид. број36528 Објавено 02-06-2022
активен
Телефон
Спрат 8 кат Гаража Да Лифт Да Паркинг Покриено паркинг место Ориентација Север Исток

стан со 2 спални , дневна со кујна и терпазарија , куѕпатило и тераса. Комплет стилски наместен . Има и паркинг место од 16 м2 во подземна гаража .
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 58м2Автокоманда
€ 49000

Се продава стан 58м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава стан 80м2Автокоманда
€ 950

Се продава стан 80м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје