Се продава стан 93м2 со двор,Црниче


  • Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
Се продава стан 93м2 со двор,Црниче Скопје / Кисела Вода € 190000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 93 m2 Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Состојба Стар Греење Друго Ориентација Југ Исток

Се продава стан 93м2 со двор 337м2 и помошни простории 48м2 во Црниче на Востаничка
Мала зграда со 3 стана
Станот е на 1 кат без лифт
комфорен секоја соба излегува на тераса
Вселив веднаш
ЦЕНА: 190.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:C387
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
€ 58000

Се продава стан 56м2 со двор,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2
Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
€ 115000

Се продава наместен стан 93м2,Карпош 4

Соби 3 Бањи Квадратура 93 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје