Се продава Плац 450м2 во Пржино


  • Се продава Плац 450м2 во Пржино
  • Се продава Плац 450м2 во Пржино
Се продава Плац 450м2 во Пржино Скопје / Карпош € 90000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 450 m2 Телефон
Спрат Греење Друго

Се продава плац од 450м2 во Пржино на Рилски Конгрес.
Плацот е со маркица П+2+ПК
За повеќе информации
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана

Шифра F013
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава градежен плац 900м2Пржино
€ 210000

Се продава градежен плац 900м2,Пржино

Соби 0 Бањи Квадратура 900 m2
Се продава семејна куќа 80м2Пржино
€ 95000

Се продава семејна куќа 80м2,Пржино

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје