Се продава Куќа во нас. Водно


  • Се продава Куќа во  нас Водно
  • Се продава Куќа во  нас Водно
Се продава Куќа во нас. Водно Скопје / Водно € 1 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 1600 m2 Соби 5 Евид. број35303 Објавено 13-07-2021
активен
Телефон
Спрат - Гаража Да Греење Сопствено парно Паркинг Гаража Ориентација Север Југ Исток Запад

Куќа со 8 соби и 9 купатила,, 8 тераси со покриен базен и тениско игралиште. Хортикултурно уреден простран двор.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава семејна куќа 120м2Водно
€ 180000

Се продава семејна куќа 120м2,Водно

Соби 5 Бањи Квадратура 120 m2
Се продава нов трособен стан на Водно60м2
€ 84000

Се продава нов трособен стан на Водно,60м2

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
УРБАН  ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
€ 156000

УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје