za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Карпош 4


  • Се продава Стан во  нас Карпош 4
  • Се продава Стан во  нас Карпош 4
Се продава Стан во нас. Карпош 4 Скопје / Карпош 4 € 85000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 170 m2 Соби 2 Евид. број32202 Објавено 01-10-2021
активен
Телефон
Спрат 8 кат

поткровје со комотна дневна и 1 спална со купатило и гостинско од 86 м2 и прекрасна голема тераса од 84 м2 со чист имотен лист но нарушено владение .
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
€ 53500

УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
€ 115000

Се продава наместен стан 93м2,Карпош 4

Соби 3 Бањи Квадратура 93 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје