za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Плац во нас. Илинден


  • Се продава Плац во  нас Илинден
  • Се продава Плац во  нас Илинден
Се продава Плац во нас. Илинден Скопје / Илинден € 30000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 7183 m2 Соби 0 Евид. број36848 Објавено 06-08-2022
активен
Телефон
Спрат -

Се продава нива во н. Илинден, КП бр. 2100, КО Илинден, викано место Јасика.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава плац 3000м2Зајчев Рид
€ 35

Се продава плац 3000м2,Зајчев Рид

Соби 0 Бањи Квадратура 3000 m2
Се продава Плац 450м2 во Пржино
€ 90000

Се продава Плац 450м2 во Пржино

Соби 0 Бањи Квадратура 450 m2
Се продава плац 1530м2Волково
€ 50

Се продава плац 1530м2,Волково

Соби 0 Бањи Квадратура 1530 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје