za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Плац во нас. Визбегово


  • Се продава Плац во  нас Визбегово
  • Се продава Плац во  нас Визбегово
  • Се продава Плац во  нас Визбегово
Се продава Плац во нас. Визбегово Скопје / Визбегово € 111000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 4313 m2 Соби 0 Евид. број36849 Објавено 06-08-2022
активен
Телефон
Спрат -

Se prodava plac/niva od 4317 m2 vo Vizbegovo mesto vikano (GLAVICICA) vo blizina na hangarite pozadi SWISS LION,pogodna za magacin ili fabrika vednas do pat,struja..Blizina na patot za Kosovo i za Bardovci
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 92м2Визбегово
€ 65000

Се продава куќа 92м2,Визбегово

Соби 6 Бањи Квадратура 92 m2
Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
€ 95000

Се продава 3-катна куќа 305м2,Визбегово

Соби 10 Бањи Квадратура 305 m2
МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
MKD 0

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО

Соби 0 Бањи Квадратура 1400 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје