za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Автокоманда

Се продава Стан во нас. Автокоманда Скопје / Автокоманда € 55000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 55 m2 Соби 2 Евид. број36749 Објавено 25-09-2022
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ Исток

Се продава не реновиран стан со една спална, дневна, кујна и купатило.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 58м2Автокоманда
€ 49000

Се продава стан 58м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава стан 90м2Автокоманда
€ 65000

Се продава стан 90м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 90 m2
Се продава стан 80м2Автокоманда
€ 950

Се продава стан 80м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје