za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Автокоманда


 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
Се продава Стан во нас. Автокоманда Скопје / Автокоманда € 56000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 50 m2 Соби 3 Евид. број36747 Објавено 13-07-2022
активен
Телефон
Спрат 2 кат Греење Градско парно

Гледа накај игралиштето
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 58м2Автокоманда
€ 49000

Се продава стан 58м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава стан 90м2Автокоманда
€ 65000

Се продава стан 90м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 90 m2
Се продава стан 80м2Автокоманда
€ 950

Се продава стан 80м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје