za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Автокоманда


 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
 • Се продава Стан во нас Автокоманда
Се продава Стан во нас. Автокоманда Скопје / Автокоманда € 77500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 72 m2 Соби 3 Евид. број36360 Објавено 12-07-2022
активен
Телефон
Спрат 5 кат Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ Запад

Се продава опремен стан од 72м2 во Автокоманда спроти Ветеринарен Институт. Реновиран, луксузно наместен, на 5ти спрат, со 2 спални, со одличен поглед на Водно. Во зградата е предвиден лифт, и истиот ке биде во функција во најскоро време.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 58м2Автокоманда
€ 49000

Се продава стан 58м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава стан 90м2Автокоманда
€ 65000

Се продава стан 90м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 90 m2
Се продава стан 80м2Автокоманда
€ 950

Се продава стан 80м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје