Се продава семејна куќа 120м2,Водно


  • Се продава семејна куќа 120м2Водно
  • Се продава семејна куќа 120м2Водно
  • Се продава семејна куќа 120м2Водно
  • Се продава семејна куќа 120м2Водно
  • Се продава семејна куќа 120м2Водно
Се продава семејна куќа 120м2,Водно Скопје / Скопје Центар € 180000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 120 m2 Телефон
Спрат Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се продава семејна куќа 120м2 со дворно место 253м2,Водно
на ул.Партение Зоографски над основното училиште Кочо Рацин
Куќата е на два ката понова доградба ,вселива но нема ставено фасада
Со чист имотен лист ( во тек е легализација на земјиште)
ЦЕНА: 180.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 405 606 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B838
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава семејна куќа 80м2;насЛисиче
€ 60000

Се продава семејна куќа 80м2;нас.Лисиче

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2
Се продава семејна куќа 200м2НЛисиче
€ 150000

Се продава семејна куќа 200м2,Н.Лисиче

Соби 5 Бањи Квадратура 200 m2
Се продава семејна куќа 80м2Пржино
€ 95000

Се продава семејна куќа 80м2,Пржино

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје