za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Стан во Карпош 1
  • Стан во Карпош 1
  • Стан во Карпош 1
  • Стан во Карпош 1
  • Стан во Карпош 1
  • Стан во Карпош 1
Стан во Карпош 1 Скопје / Карпош 1 MKD 1 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат приземје Состојба Реновиран Година на градба 1 Подрум Да Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Север Југ Исток

Стан во Карпош 1 до поранешно Симпо, во близина на дебар маало, училишта, факултети. Комплетно реновиран, наместен, со парно и ниски режиски трошоци.
AleksandraВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Бањи Квадратура 98 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје