za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Куќа во нас. Тафталиџе 1


 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
Се издава Куќа во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 3000 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 600 m2 Соби 5 Евид. број34102 Објавено 19-02-2021
активен
Телефон
Спрат - Подрум Да Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место

Издаваме повеке собна куќа од 600 м2 .Располага и со градско и сопствено парно.Со сопствен паркинг, 8 спални и повеќе купатила, блузу гимназија Ѓ.Димитров, реновирана комплет, геотермално греење, самостојна, копмлет алармен систем и видео , со повеќе паркинг места
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се изнајмува кат од куќа 95м2Тафталиџе
€ 350

Се изнајмува кат од куќа 95м2,Тафталиџе

Соби 4 Бањи Квадратура 95 m2
Се продава куќа 160м2Тафталиџе
€ 270000

Се продава куќа 160м2,Тафталиџе

Соби 6 Бањи Квадратура 160 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје