mk Се издава Стан во нас. Козле 380€ - 55275

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Козле


  • Се издава Стан во  нас Козле
  • Се издава Стан во  нас Козле
  • Се издава Стан во  нас Козле
  • Се издава Стан во  нас Козле
  • Се издава Стан во  нас Козле
  • Се издава Стан во  нас Козле
  • Се издава Стан во  нас Козле
  • Се издава Стан во  нас Козле
Се издава Стан во нас. Козле Скопје / Козле € 380 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 120 m2 Соби 4 Евид. број4874 Објавено 18-01-2022
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Греење Сопствено парно

во понова куќа, со посебен влез, нов мебел класичен стил
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава наместен двособен стан 40м2Козле
€ 160

Се издава наместен двособен стан 40м2,Козле

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2
НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
Се продава стан 77м2Козле
€ 90000

Се продава стан 77м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 77 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје