za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Карпош 4


 • Се издава Стан во нас Карпош 4
 • Се издава Стан во нас Карпош 4
 • Се издава Стан во нас Карпош 4
 • Се издава Стан во нас Карпош 4
 • Се издава Стан во нас Карпош 4
 • Се издава Стан во нас Карпош 4
 • Се издава Стан во нас Карпош 4
 • Се издава Стан во нас Карпош 4
Се издава Стан во нас. Карпош 4 Скопје / Карпош 4 € 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 90 m2 Соби 4 Евид. број33177 Објавено 05-07-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Лифт Да Паркинг Јавен паркинг

Се издава четирисобен стан во Карпош наместен,со две спални соби и една работна , купатило и ВЦ, дневна , кујна и тропезарија .
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 34м2Карпош 1
€ 180

Се издава стан 34м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 34 m2
Се издава стан 43м2Карпош 2
€ 270

Се издава стан 43м2,Карпош 2

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава двособен стан 43м2Карпош 1
€ 230

Се издава двособен стан 43м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje