za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Карпош 1


  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
  • Се издава Стан во  нас Карпош 1
Се издава Стан во нас. Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Соби 2 Евид. број35854 Објавено 12-01-2022
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север Југ

Се издава 2-собен наместен стан во Карпош 1 во близина на ЗОО.Станот е на 1 кат има две тераси.Сите прозори имаат комарници и ал.ролетни+венецијан ролетни.Располага со удобни лежаи за спиење.Реновиран е целосно.Во дневната соба има клима уред и целиот стан има парно затоплување.Во дневната и спалната соба има плакари за алишта.Во ходникот има плакар за кондури.Во кујната има машина за садови,ел.шпорет со рерна,аспиратор и фрижидер.Во купатилото има убав санитарен чвор ,туш кабина и машина за перење на алишта.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 34м2Карпош 1
€ 180

Се издава стан 34м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 34 m2
Се издава стан 43м2Карпош 2
€ 270

Се издава стан 43м2,Карпош 2

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава четворособен стан 65м2Карпош 2
MKD 12000

Се издава четворособен стан 65м2,Карпош 2

Соби 4 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје