za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Аеродром


 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
Се издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 230 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 45 m2 Соби 2 Евид. број95 Телефон
Спрат 6 кат Ориентација Југ

Се издава двособен наместен стан во близина на железничка станица. Комплетно опремен со една спална соба, дневна со трпезарија и кујна, купатило и тераса. На 6ти кат во зграда со лифт и градско парно.
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје