za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Аеродром


  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
Се издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 280 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 56 m2 Соби 2 Евид. број53 Телефон
Спрат 7 кат Ориентација Југ Запад

Се издава нов невселен стан, уреден комплетно со нов мебел. една спална соба, дневна со трпезарија и кујна, бања и тераса.
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје