za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Аеродром


  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
Се издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Соби 3 Евид. број35190 Објавено 08-05-2021
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Градско парно Паркинг Покриено паркинг место Ориентација Југ Исток

Се издава нов полунаместен трособен стан.Погоден за деловен простор и за живеење.Со станот следува и едно паркинг место.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје