Се издава Деловен простор во нас. Козле


 • Се издава Деловен простор во нас Козле
 • Се издава Деловен простор во нас Козле
 • Се издава Деловен простор во нас Козле
 • Се издава Деловен простор во нас Козле
 • Се издава Деловен простор во нас Козле
 • Се издава Деловен простор во нас Козле
 • Се издава Деловен простор во нас Козле
 • Се издава Деловен простор во нас Козле
Се издава Деловен простор во нас. Козле Скопје / Козле € 1200 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 207 m2 Соби 0 Евид. број32148 Објавено 12-05-2020
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно

комплетно наместен хотел со 6 апартмани, разработен со пристојна клиентела.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2
Се издава деловен простор 800м2Центар
€ 5500

Се издава деловен простор 800м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 800 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје