za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
Издавам стан Скопје / Козле MKD 10500 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

издавам стан спроти студентски дом Гоце Делчев наместен, паркин, мирно место.
СветланаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје