mk Се продава Плац во нас. Козле 155,000€ - 49532

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Плац во нас. Козле


  • Се продава Плац во  нас Козле
  • Се продава Плац во  нас Козле
Се продава Плац во нас. Козле Скопје / Козле € 155000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 0 m2 Соби 13 Евид. број34197 Објавено 19-11-2020
активен
Телефон
Спрат приземје

Продаваме плац во Козле од 367 м2 со објект на него - барака - од 80 м2. Бараката е во оддржана состојба а плацот ги има следниве карактеристки за градба
-големина на плац - 367 м2
-основа за градба - 123 м2
-вкупно за градба - 308 м2
- висина за градба - 8.80 м
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 77м2Козле
€ 90000

Се продава стан 77м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 77 m2
Се продава куќа 100м2Козле
€ 200000

Се продава куќа 100м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 100 m2
Се продава куќа 200м2Козле
€ 210000

Се продава куќа 200м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 200 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје