za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Црниче


 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
Се продава Куќа во нас. Црниче Скопје / Црниче € 320000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 350 m2 Соби 5 Евид. број31292 Објавено 02-02-2021
активен
Телефон
Спрат приземје Гаража Да Подрум Да Греење Сопствено парно

Нова, самостојна куќа на 3 нивоа, со вкупно 7 спални соби, 4 бањи, втора дневна соба со сопствена кујна. Квалитетна градба, блиндор врати прозори алуминиум/дрво, плус подрум 37 м2 и 2 гаражи како и паркинг за 2 коли во дворот, зеленило, летниковец, аларми...
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава плац со стара куќаЦрниче
€ 100000

Се продава плац со стара куќа,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 59 m2
Се изнајмува луксузна куќа 270м2Црниче
€ 800

Се изнајмува луксузна куќа 270м2,Црниче

Соби 6 Бањи Квадратура 270 m2
Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
€ 58000

Се продава стан 56м2 со двор,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje