za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. К.Вода


  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
Се продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 58500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 74 m2 Соби 4 Евид. број36155 Објавено 17-03-2022
активен
Телефон
Спрат 1 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ Исток

Продажба на нов стан во завршна фаза во населба Усје општина кисела вода на мирна локација со отворен поглед на само 5км од центално градско подрачје
со три спални, дневна, гостинско вц, бања, тераса и паркинг место
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 40м2Кисела Вода
€ 1

Се продава стан 40м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2
Се продава стан 54м2Кисела Вода
€ 56000

Се продава стан 54м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
Се продава стан 32м2Кисела Вода
€ 25000

Се продава стан 32м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 32 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје