mk Се продава Стан во нас. Козле 77,000€ - 46687

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Козле


  • Се продава Стан во  нас Козле
  • Се продава Стан во  нас Козле
  • Се продава Стан во  нас Козле
Се продава Стан во нас. Козле Скопје / Козле € 77000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 44 m2 Соби 2 Евид. број32062 Објавено 09-08-2022
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Север

во близина на бензиската во Козле. Има плус 18 м2 подрум, паркинт за 1 возило и 60 м2 двор/тераса
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 77м2Козле
€ 90000

Се продава стан 77м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 77 m2
Се продава трособен стан 68м2Козле
€ 1150

Се продава трособен стан 68м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2
Се продава комфорен стан 120м2Козле
€ 130000

Се продава комфорен стан 120м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 120 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје