za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Центар


  • Се продава Стан во  нас Центар
  • Се продава Стан во  нас Центар
Се продава Стан во нас. Центар Скопје / Центар € 89300 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 50 m2 Соби 2 Евид. број35401 Објавено 18-09-2021
активен
Телефон
Спрат 3 кат Греење Градско парно Ориентација Север Запад

се продава стан во градба, во дебар маало, завршување на градба крај 2022 или почеток на 2023 година
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 92м2Центар
€ 1250

Се продава стан 92м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 92 m2
Се продава стан 79м2Центар
€ 80000

Се продава стан 79м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2
Се продава стан 54м2Центар
€ 81000

Се продава стан 54м2,Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје