mk Се продава Стан во нас. Црниче 102,000€ - 42995

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Црниче


  • Се продава Стан во  нас Црниче
  • Се продава Стан во  нас Црниче
  • Се продава Стан во  нас Црниче
  • Се продава Стан во  нас Црниче
  • Се продава Стан во  нас Црниче
Се продава Стан во нас. Црниче Скопје / Црниче € 102000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 119 m2 Соби 4 Евид. број27357 Објавено 26-03-2020
активен
Телефон
Спрат 3 кат 3 кат Гаража Да Греење Сопствено парно

Стан со 3 спални соби и две купатила од кои едното во склоп на големата спална соба, со подно греење на струја со сопствена регулација. Има подрум +8м2 и гаража.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
€ 190000

Се продава стан 93м2 со двор,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 93 m2
Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
€ 58000

Се продава стан 56м2 со двор,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2
Се продава одличен трособен стан 76м2Црниче
€ 1100

Се продава одличен трособен стан 76м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 76 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје