za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров


  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 45000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 48 m2 Соби 2 Евид. број36086 Објавено 06-04-2022
активен
Телефон
Спрат 4 кат Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север

се продава стан од 48м2 со 1 спална, на 4 кат без лифт, во близина на СП Маркет, има можност за надгрдаба нас станот со истата површина како станот.Во цената влегува кујна без ел.уреди,вградени плакари во спална и инвертор клима
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
€ 38600

Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје