mk Се продава Стан во нас. Аеродром 90,500€ - 48974

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Аеродром


 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
Се продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 90500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 81 m2 Соби 4 Евид. број34068 Објавено 26-03-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место

Мичурин, дел од куќа, целосно физички одвоен, со посебен влез и посебен двор, стан 81 м2 + сутерен 75м2 + дворно место 50м2. Отворена кујна соба со дневна, 3 спални, бања и мала остава. Греење на струја и нафта. Сутеренот е погоден за деловен простор. Дворот е заграден со ограда од камен и ковано железо, а самиот двор е поплочен со камен.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов стан 103м2Аеродром
€ 120000

Се продава нов стан 103м2,Аеродром

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
Се продава стан во изградба 304м2Аеродром
€ 34000

Се продава стан во изградба 30,4м2,Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 30 m2
Се продава стан 81м2Аеродром - Острово
€ 70000

Се продава стан 81м2,Аеродром - Острово

Соби 3 Бањи Квадратура 81 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје