mk Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 165,000€ - 56700

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 165000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 80 m2 Соби 3 Евид. број36900 Објавено 18-08-2022
активен
Телефон
Спрат 9 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Гаража Ориентација Исток

Станот е наместен по проект од Монтимпекс дизајн, се продава со бела техника, озвучување и високо квалитетен мебел. Во цената е вклучена и гаража на -1 ниво веднаш до влезот на зградата.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава трособен стан 80м2Тафталиџе 2
€ 1150

Се продава трособен стан 80м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2
Се продава трособен стан 54м2Тафталиџе 2
€ 1070

Се продава трособен стан 54м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје