mk Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 - 48400

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 0 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 55 m2 Соби 2 Евид. број74 Објавено 10-11-2020
активен
Телефон
Спрат 7 кат

Стана со посебна спална,дневна,кујна,бања.
Гранд Престиж.
7 кат има лифт.
Агенција за недвижности GDPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава стан 69м2 опременТафталиџе
€ 85000

Се продава стан 69м2 опремен,Тафталиџе

Соби 2 Бањи Квадратура 69 m2
Се продава трособен стан 65м2Тафталиџе
€ 1100

Се продава трособен стан 65м2,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје