za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 110000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 92 m2 Соби 4 Евид. број4165 Објавено 03-06-2020
активен
Телефон
Спрат 9 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север Југ Исток

Продаваме целосно реновиран стан во Тафталиџе со 3 спални соби, 2 купатила и една внатрешна остава. Станот е целосно реновиран и е во одлична состојба. Станот има одличен распоред.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 57м2Тафталиџе 1
€ 50000

Се продава двособен стан 57м2,Тафталиџе 1

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2
Се продава ЕКСКЛУЗИВЕН стан 90м2Тафталиџе 1
€ 1250

Се продава ЕКСКЛУЗИВЕН стан 90м2,Тафталиџе 1

Соби 3 Бањи Квадратура 90 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje