ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО


  • ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
  • ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
  • ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
  • ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
  • ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
  • ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
  • ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
  • ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО Скопје / Водно MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 78 m2 Телефон
3-собен Наместеност Луксузно наместен Спрат -

ID6470A

Се изнајмува комплетно опремен стан на мирна локација на Водно.

Станот располага со вкупна површина од 78м2, односно со две спални соби, од кои едната располага со посебен гардеробер, два тоалети, дневна просторија со ориентација исток-север, со поглед на Скопје, комплетно опремена кујна и трпезарија во склоп на дневната соба.

Греењето и ладењето на станот е регулирано преку приватно парно на струја и инвертер клима уреди.

Исто така, станот располага со сопствен алармен систем, поставен на влезната врата и спалната соба.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ОПРЕМЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
MKD 0

ОПРЕМЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ
MKD 0

КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје