Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2


  • Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2
  • Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2
  • Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2
  • Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2
  • Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2
  • Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2
  • Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2
  • Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2
Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2 Скопје / К.Вода MKD 0 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 360 m2 Телефон

продавам или издавам куќа со површина од 360 м2, од кои 240 м2 се деловен простор, 120 станбен простор и 500 м2 дворно место. Куќата може да се издаде комплет или само деловниот простор, и тоа на помали делови. Деловниот простор е со употребна дозвола и може да служи за разни намени ( производство, админстративно деловни простории, магацини, здраствени установи ).
LjubomirВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа во Радишани
MKD 0

Куќа во Радишани

Соби 4 Бањи Квадратура 480 m2
Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
Се продава куќа 110м2Сопиште
€ 89000

Се продава куќа 110м2,Сопиште

Соби 4 Бањи Квадратура 110 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје