mk ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД 58,000€ - 57046

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД


  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД Охрид / Охрид € 58000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 70 m2 Објавено 04-10-2022 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 5 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење Друго Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на делумно реновиран двособен стан бр. 23 со вкупна површина од 70 м2 (стан со површина од 53 м2, тераса со површина од 13 м2 и подрум со површина од 4 м2) на ул. Крум Точко ББ Зграда 1, Влез 2, Кат 5, во Охрид, КО Охрид 3, КП 14405, со Имотен лист (населба Дрвара, во непосредна близина на игралиште Грашница, на само 100 м од езерото). Станот е со оринетација северозапад. Истиот располага со пространа дневна соба со трпезарија, засебна кујна, купатило, спална соба и огромна тераса која се простира по целата површина на станот, со излез од дневната и спалната. Станот е веднаш вселив. Зградата има и обезбеден сопствен паркинг простор. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Станот е делумно реновиран, се продава празен. Цена 58000 ЕУ со можност за договор. Информации на тел. или во просториите на агенцијата.
АГЕНЦИЈА ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ ОХРИДВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 66м2Козле
€ 70400

Се продава двособен стан 66м2,Козле

Соби 2 Бањи Квадратура 66 m2
Се продава двособен стан 60м2Влае
€ 1100

Се продава двособен стан 60м2,Влае

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава двособен стан 52м2Тафталиџе
€ 250

Се издава двособен стан 52м2,Тафталиџе

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје