za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД


  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД Охрид / Охрид € 65000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 69 m2 Објавено 18-07-2022 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат приземје Состојба Реновиран Греење Друго Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одлично одржан двособен стан бр. 1 со вкупна површина од 69 м2 на ул. Марко Цепенков бр. 2, Зграда 1, влез 1, Кат Приземје, со чист Имотен лист, во Охрид, КО Охрид 2, КП 9894/3 (населба болнички комплекс), Станот е со југозападна оринетација, истиот располага со пространа дневна соба со трпезарија, засебна кујна и тераса, спална соба, гостински тоалет и купатило. Станот е делумно реновиран, со променети надворешна и внатрешни врати, паркет и плочки и истиот е веднаш вселив,. Терасата со површина од 2 м2 не е впишана во Имотниот лист, а во станот има одлична можност со мала интервенција да се изведе уште една спална, како би станал трособен стан. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој. Цена 65000 ЕУ со можност за договор. Информации во просториите на агенцијата.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

АГЕНЦИЈА ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ ОХРИДВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 68м2Автокоманда
€ 63000

Се продава двособен стан 68м2,Автокоманда

Соби 2 Бањи Квадратура 68 m2
Се продава нов двособен стан 50м2Џеваир
€ 62000

Се продава нов двособен стан 50м2,Џеваир

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 60м2Влае
€ 1100

Се продава двособен стан 60м2,Влае

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје