za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ХРИСТО УЗУНОВ


  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ХРИСТО УЗУНОВ
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ХРИСТО УЗУНОВ
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ХРИСТО УЗУНОВ
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ХРИСТО УЗУНОВ
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ХРИСТО УЗУНОВ
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ХРИСТО УЗУНОВ
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ХРИСТО УЗУНОВ
ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ХРИСТО УЗУНОВ Охрид / Охрид € 57000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 45 m2 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат приземје Состојба Реновиран Греење На струја Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на двособен стан бр. 1 со вкупна површина од 45 м2 (стан со површина од 40 м2 и тераса со површина од 5 м2) на ул. Даме Груев Лам. Б1 Зграда 1, Влез 1, Приземје, во Охрид, КО Охрид 2, КП 10501, со чист Имотен лист (населба Христо Узунов, во непосредна близина на ординација Сонце). Станот е со југозападна оринетација. Истиот располага со дневна соба со трпезарија, кујна, тераса на југ, купатило и спална соба. Испред терасата од станот има и прекрасно уредено дворно место со површина од 15 м2 кое е во функција и користење на станот. Станот е веднаш вселив. Зградата има и обезбеден сопствен паркинг простор. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Цена 57000 ЕУ со можност за договор. Информации  во просториите на агенцијата.
АГЕНЦИЈА ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ ОХРИДВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 45м2Автокоманда
€ 45000

Се продава двособен стан 45м2,Автокоманда

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
Се изнајмува двособен стан 45м2Мичурин
€ 270

Се изнајмува двособен стан 45м2,Мичурин

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
€ 41000

Се продава двособен стан 52м2,Карпош 4

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје