za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - РАСАДНИК


  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - РАСАДНИК
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - РАСАДНИК
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - РАСАДНИК
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - РАСАДНИК
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - РАСАДНИК
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - РАСАДНИК
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - РАСАДНИК
ДВОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - РАСАДНИК Охрид / Охрид € 67000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 65 m2 Објавено 14-07-2022 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 5 кат Состојба Стар Лифт Да Греење Друго Паркинг Јавен паркинг Ориентација Запад

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на невселен двособен стан бр. 26 со вкупна површина од 65 м2 (Стан со површина од 54 м2 и тераси со површина од 9 м2) на ул. Карпош војвода ББ, Зграда 1, Ламела В, Кат 5, со лифт, со чист Имотен лист, во Охрид, КО Охрид 4, КП 5406/4 (населба Расадник, во непосредна близина кај поранешно Бозо, Маркет Тамаро и детската градинка Лихнида). Станот е со западна оринетација, истиот располага со пространа дневна соба со трпезарија, засебна кујна и тераса, спална соба со тераса, остава и купатило. Станот се наоѓа во не многу нова, но одлично зачувана зграда на ГП Трудбеник, градена по сите европски стандарди и истиот е веднаш вселив, иако се потребни некои интервенции. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој. Се продава празен како што е на сликите. Зградата располага и со соптсвен паркинг простор. Цена 67000 ЕУ со можност за договор. во просториите на агенцијата.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

АГЕНЦИЈА ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ ОХРИДВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 60м2Тафталиџе 1
€ 67000

Се продава двособен стан 60м2,Тафталиџе 1

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
Се продава двособен стан 52м2Геге
€ 43000

Се продава двособен стан 52м2,Геге

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2
Се продава двособен стан 43м2Аеродом
€ 1070

Се продава двособен стан 43м2,Аеродом

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје