za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3


  • КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
  • КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
  • КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
  • КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
  • КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
  • КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
  • КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
  • КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 Скопје / Карпош 3 MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 98 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

https://propertyone.mk/

ID6086A

Се продава одлично опремен стан во Карпош 3, во непосредна близина на Т.Ц. Лептокарија.

Станот е лоциран на четврти кат, во зграда со лифт.

Располага со две спални соби, како и простор од кој може да се изведе уште една спална соба, пространа дневна соба со трпезарија, кујна и два тоалета.

Греењето и ладењето во станот е регулирано преку градско парно и инвертер клима уреди.

Fully equipped apartment for sale in Karpos 3, near T.C. Leptokaria.

The apartment is located on the fourth floor, in a building with an elevator.

The apartment has two bedrooms, additional room, spacious living room with dining area, separate kitchen and two toilets.

The heating and cooling in the apartment is regulated by central heating and inverter air conditioners.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
КОМФОРЕН СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 81 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Бањи Квадратура 85 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје