za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД


  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД Охрид / Охрид € 45000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 42 m2 Објавено 02-08-2022 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат приземје Состојба Нов Греење Друго Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на одлично одржан еднособен стан бр. 7 со вкупна површина од 42 м2 на ул. Момчило Јорданоски бр. 40, Зграда 1, влез 1, Кат Приземје, со Имотен лист, во Охрид, КО Охрид 2, КП 9894/1 (населба болнички комплекс, на патот кон населба Гоце Делчев - бараки), Станот е со југозападна оринетација, истиот располага со дневна соба со трпезарија, засебна кујна и француски балкон, спална соба со француски балкон и купатило. Станот е комплетно реновиран и истиот е веднаш вселив,. Се продава комплет наместен. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој. Зградата има и сопствен паркинг простор. Цена 45000 ЕУ. Информации на тел. или во просториите на агенцијата.
АГЕНЦИЈА ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ ОХРИДВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје