za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД


  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД Охрид / Охрид € 51000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 36 m2 Објавено 27-07-2022 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на еднособен стан бр. 8 со вкупна површина од 36 м2 (стан со површина од 33 м2 и тераса со површина од 3 м2) на ул. АСНОМ ББ, Зграда 1, Влез А1, Кат 2, со лифт, во Охрид, КО Охрид 4, КП 5408/4, со чист Имотен лист (населба Расадник, веднаш наспроти Комуналец). Станот е со југоисточна оринетација. Истиот располага со дневна соба со тераса на југоисток со поглед кон планината Петрино и Галичица, засебна кујна, спална соба и купатило. На терасата се излегува и од дневната и од спалната соба. Зградата е градена по сте европски стандарди. Станот е реновиран, одлично зачуван и веднаш вселив. Се продава комплет наместен. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Располага и со сосптвен паркинг простор. Цена 51000 ЕУ. Информации во просториите на агенцијата. Шифра А00565
АГЕНЦИЈА ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ ОХРИДВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје