za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ЦЕНТАР


  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ЦЕНТАР
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ЦЕНТАР
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ЦЕНТАР
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ЦЕНТАР
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ЦЕНТАР
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ЦЕНТАР
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ЦЕНТАР
ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД - ЦЕНТАР Охрид / Охрид € 43200 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 77 m2 Објавено 20-09-2022 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат 5 кат Состојба Стар Подрум Да Греење Друго Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Исток

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на стар трособен стан бр. 17 со вкупна површина од 77 м2 ( стан со површина од 64 м2, тераса со површина од 8 м2 и подрум со површина од 5 м2) на бул. Турустичка бр. 47, Зграда 1, Влез 1, Кат 5, во Охрид, КО Охрид 3, КП 14951, без лифт (првата воена зграда наспроти малиот плоштад, музичкото училиште и гимназијата, кај Аптека Ками Фарм Плус и бурекчилница Игор, на само 5 мин. од кејот и центарот на градот). Станот е со југоисточна оринетација. Располага со дневна соба, засебна кујна со трпезарија и тераса на југоисток со поглед кон Галичица и дел од езерото, спална и детска соба, тоалет и купатило. Станот е стар и е потребна комплетна санација на истиот, посебно во делот на таваните и кровот иако е функционален и така. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој. Зградата има и сопствен паркинг простор, земјиштето под зграда и дворното место се во заедничка сопственост на сите станари. Цената изнесува само 600 ЕУ од м2 и тоа за станбениот простор од 72 м2, односно 43200 ЕУ, додека подрумот и делот од дворното место се гратис. Информации на тел. или во просториите на агенцијата.
АГЕНЦИЈА ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ ОХРИДВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен празен станЦентар
€ 350

Се издава трособен празен стан,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Се издава трособен стан 74м2Центар
€ 300

Се издава трособен стан 74м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 74 m2
Се изнајмува трособен стан 62м2Центар
€ 330

Се изнајмува трособен стан 62м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје