za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2.. 895€ m2


  • ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2 895€ m2
  • ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2 895€ m2
  • ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2 895€ m2
  • ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2 895€ m2
  • ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2 895€ m2
  • ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2 895€ m2
  • ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2 895€ m2
  • ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2 895€ m2
ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 СО КЛУЧ НА РАКА 78м2 + 8м2 подрум = 86m2.. 895€ m2 Скопје / Карпош 4 € 77000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 86 m2 Објавено 11-01-2021 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН НАМЕСТЕН КОМПЛЕТ И РЕНОВИРАН СТАНOT E ВО КАРПОШ 4 - 78 м2 + 8 м2 подрум, ВКУПНО 86 м2. 895 € m2
Станот има 2 спални соби, дневна кујна, вц и две тераси.
Станот се продава НАМЕСТЕН со клуч на рака и пред 1,5 година е комплетно реновиран:
Нова струја низ цел стан, нова табла, нови приклучоци,
- нови цевки за вода, нов главен саат и комплетно ново продолжено ВЦ.
- Нова ПВЦ дограма низ целиот стан.+ролетни
-Пархетот е реновиран (стружен и лакиран),
-3 клими ( во секоја соба по една)
-Сите ѕидови во дневна, кујна, ходник, вц се направени со абрит.
- Нови плочки во кујна, ВЦ и во ходникот,
- Нова спална душек, нова гарнитура во дневна, нова ТВ комода и масичка.
- 2 тераси една голема една мала.
Станот е со гратско парно, доколку сакате
има можост и да се исклучите.
Може да се сместите одма и нема потреба од ново вложување.
Имате бесплатен паркинг пред самата зграда!
Станот се наоѓа на одлична локација во карпош 4 во руските згради ... на 50- 100 метри од станот имате 2 градинки една приватна една државна, средно училиште, маркети, паркови за деца позади зградата и Сити мол е на 3-4 мин пешки.
Зградата има нов лимен кров и можност за доградба на уште 20 м2. Има иницијатива од куќниот совет.
Станот е на 4-ти спрат без лифт со ниски скали во зградата.
Паркинг простор има пред самата зграда!
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

МихајлоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Бањи Квадратура 98 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici